logo
        
 
 
 
 
O Fundacji
 
 Fundacja "Bądź Dobroczyńcą" została powołana Aktem Notarialnym REPETYTORIUM A-10186/2005 w Kancelarii Notarialnej w Opolu 07.11.2005 roku. Natomiast 08.12.2005 roku została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym w Opolu pod Nr 0000246671 otrzymując jednocześnie status organizacji pożytku publicznego.   

Misją Fundacji jest prowadzenie działalności pożytku publicznego na rzecz ogółu społeczeństwa poprzez oddziaływanie na różne sfery życia, tak aby rozwijać potencjał i wywoływać zmianę w sposobie funkcjonowania społecznego.

 

 

Fundacja „Bądź Dobroczyńcą” aktywnie działa  na terenie miasta Opola i województwa opolskiego od 2005 roku.  Fundacja prowadzi w Opolu specjalistyczną poradnię psychologiczno pedagogiczną ,   Klub Integracji Społecznej, Klub Seniora S.O.W.A oraz dwie placówki wsparcia dziennego ( pozaszkolna forma pomocy dziecku i rodzinie ). W ramach działań fundacji udzielana jest pomoc prawna , psychologiczna , pedagogiczna , porady obywatelskie - np.  pisanie pism urzędowych,   prowadzone są także mediacje przez profesjonalnego mediatora.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia , pomocy lub nie wiesz jak rozwiązać problem, 
zapraszamy do nas ! zawsze jest rozwiązanie , nie czekaj aż problem urośnie do wielkich rozmiarów ! a nawet i takie można rozwiązać !  Działamy w miłej i przyjaznej atmosferze zachowując dyskrecję i anonimowość osób dla których udzielana jest pomoc. Nasza Fundacja jest podmiotem ( organizacją pożytku publicznego)  nie pobiera żadnych opłat od osób korzystających ze wsparcia i pomocy.

 
 
                                                           
Jak każdy obywatel możesz podarować  1% swojego podatku!
Konto Raiffeisen POLBANK:  80 1750 0012 0000 0000 3138 3692

 
  
 
 


 
 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
logo

Opole, ul. Damrota 2a/6-7, tel. 77 441 12 29
e-mail: info@dobroczynca.pl


 
 
UE